a

TRUCK mapy a algoritmy

TomTom má vlastní divizi TomTom Licensing (dříve TeleAtlas), která zajišťuje sběr geografických dat a primárně je využívá pro své výrobky. Divize TomTom Business Solutions je zaměřena na profesiomální řidiče a vyvíjí speciální produkty pro nákladní vozidla. Pokud hledáte mapy pro plánování na PC nebo mýto CZ, podívejte se zde.

Nové originální mapy TomTom (včetně TRUCK) jsou vydávány každé 3 měsíce. Kromě toho existuje silná komunita uživatelů TomTom MapShare (včetně TRUCK map), která zajišťuje aktualizace map každý den vlastním úpravami. Každý uživatel díky MapShare může provádět i vlastní úpravy a opravy map (přidat nebo odebrat silnici, zrušit, přidat nebo změnit limity), které jsou jednak zahrnuty do jeho příštího výpočtu trasy, ale může je také sdílet s ostatními uživateli.

TRUCK mapy obsahují limity na rozměry vozidla - výška, šířka, délka, limity na hmotnost - celkové zatížení a zatížení na nápravu, typ převáženého zboží.

truck-omezení

Navigace obsahuje také speciální algoritmy pro výpočet trasy vozidel s omezením (nákladní vozidla, kamiony, autobusy, karavany, ...) abyste předešli komplikovaným situacím při řízení vozidla, včetně upozorněni na slepé ulice. Jsou zvoleny jiné rychlostní profily a příjezd na destinaci je tak realističtější. Super rychlé plánování tras – nové modely navíc generují trasy až 100x rychleji než předchozí typy.

Mapy obsahují podrobnou silniční síť pro státy Andora, Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Monako, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko (vč. Kanárských ostrovů), Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Spojené království (včetně ostrovů La Manche), částečné pokrytí pro Bulharsko, Chorvatsko, Lotyšsko, Rumunsko, Turecko, Ukrajina, Ruská federace a hlavní tahy ve státech Albánie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Makedonie, Moldavsko, Černá hora, Srbsko.

Požadavky pro kamionovou dopravu obsahují Andora, Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Malto, Monako, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Španělsko, Švýcarsko, Turecko, Spojené království, Vatikán.

truck-navigace-omezení    truck-navigace-zákaz-vjezdu

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení