a

Aktuální dopravní informace TomTom Traffic

TomTom nabízí 2 pokročilé funkce, které řidiče informují o možném zpoždění. Jedná se o služby:

  • IQ Routes - statistické zpoždění dopravy závislé na době, ve které jedete
  • TomTom Traffic - aktuální dopravní informace v reálném čase, součást služeb LIVE

Navigace, které obsahují aktuání dopravní informace TomTom Traffic (dříve HD Traffic).

Co namená TomTom Traffic ?

  • vysoká přesnost a úroveň informací
  • pracuje zcela automaticky
  • pracuje ve 22 evropských státech

Informace se generují bez potřeby hlášení jiných účastníků silničního provozu. Data se v navigaci aktualizují každé 2 - 3 minuty. Při testu německého TÜV SÜD byla tato služba vyhlášena jako nejkvalitnější služba s výrazným předstihem před druhou v pořadí, známá služba RDS-TMC skončila až třetí. Další nespornou výhodou TomTom Traffic je mezinárodní rozsah, kdy je služba dostupná v řadě evropských zemí.

TomTom Traffic průběžně zobrazuje aktuální problémy a zdržení na trase. Pokud povolíte změnu trasy (záleží na nastavení), hledá alternativní možnosti. Řidič je informován o časové prodlevě a je započítané jak aktuální zpoždění HD Traffic, tak statistické zpoždění IQ ROutes. Kromě toho je o zpoždění konkrétního vozidla informován i dispečer (pokud je zařízení spojeno s dispečinkem službou WEBFLEET), který má tak k dispozici reálný čas dojezdu a může jej korigovat např. se zákazníkem na vykládce.

Služba HD Traffic je dostupná ve 22 státech Evropy, včetně ČR a PL, je součástí tarifu služby WEBFLEET-LIVE nebo vybraných samostatných navigací. Informace ke službe LIVE zde.

 

Dopravní informace TomTom Traffic

 

  

I WANT TO BREAK FREE (from traffic)!

Osvoboďte se od kolony! Freddie žije!

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení