a

Pro kamiony - TomTom PRO 5150 Truck Live EU Lifetime

Pro kamiony - TomTom PRO 5150 Truck Live EU Lifetime

GPS navigace pro nákladní auta, autobusy, karavany a další rozměrná vozidla. Lze použít i pro osobní vozidla. Mapa Evropy (EU45), služba LIVE a aktualizace ZDARMA.

  • Cena: 9033 Kč
  • Cena: 10930 Kč s DPH

Dostupnost: Ukončena výroba

Výrobce: TomTom

• pokrytá Evropa - 45 států (viz seznam)
• aktualizace map TomTom ZDARMA každé 3 měsíce
• mapy pro nákladní vozidla, autobusy, osobní vozidla
• služba LIVE - dopravní informace - ZDARMA po dobu 1 roku nebo využívání služby WEBFLEET LIVE
• rychlostní radary
• kompatibilní s WEBFLEET dispečink
• pokročilé funkce - itinerář, MapShare, IQ Routes
• 5" kapacitní display
• aktivní magnetický držák, handsfree, nabíječka, disk pro upevnění

 

Kamkoliv po Evropě

Navigace obsahuje podrobné mapy Andory, Rakouska, Belgie, České republiky, Dánska, Estonska, Finska, Francie, Německa, Gibraltaru, Řecka, Maďarska, Irska, Itálie, Lichtenštejnska, Litvy, Lucemburska, Malty, Monaka, Nizozemska, Norska, Polska, Portugalska, San Marina, Slovenska, Slovinska, Španělska (vč. Kanárských ostrovů), Švédska, Švýcarska, Vatikán, Spojeného království (včetně ostrovů La Manche), částečné pokrytí Bulharska, Chorvatska, Lotyšska, Rumunska, Turecka, Ukrajiny, Ruské federace a hlavní tahy v Albánii, Bělorusku, Bosně a Hercegovině, Makedonii, Moldavsku, Černé hoře a Srbsku.

Mapy pro nákladní auta pokrývají Andoru, Rakousko, Belgii, Českou republiku, Dánsko, Finsko,
Francii, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálii, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Maltu, Monako, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Španělsko, Švýcarsko, Turecko, Spojené království, Vatikán.

Navigace obsahuje speciální algoritmy pro výpočet trasy vozidel s omezením (nákladní vozidla, kamiony, autobusy, karavany, ...) abyste předešli komplikovaným situacím při řízení vozidla, včetně upozorněni na slepé ulice. Jsou zvoleny jiné rychlostní profily a příjezd na destinaci je tak realističtější.

Typ PRO velmi rychle plánzuje trasy - až 100x rychleji než předchozí typy. A navíc, v místech, která dosud neobsahují omezení pro nákladní auta TomTom aplikuje speciální algoritmy, respektující odlišné požadavky na výběr trasy.

Aktuální doprava - HD Traffic

Řidič je průběžně informován o aktuální dopravní situaci. HD traffic je unikátní řešení vyvinuté společností TomTom, které poskytuje informace v reálném čase řidiči a průběžně se aktualizuje v řádu minut. Služba je funkční v 17-ti státech Evropy, včetně ČR a PL. Jde o víteze dopravních hlášení, jejichž srovníní provedl nemecký TÜV SÜD. Další info zde.

Další pokročilé funkce TomTom

Navigace obsahuje také tyto pokročilé funkce:

IQ Routes – trasa je optimalizována podle dne v týdnu a času, kdy vyrazíte pojedete - jádro tvoří naměřené hodnoty reálné dopravy a statistika

MapShare – každodenní opravy map můžete získat prostřenictvím komunity milionů uživatelů MapShare. Můžete provést i vlastní úpravy silnic a změnit jejich limity - např. rychlost, výšku mostu apod.

Samozřejmostí jsou rychlostní radary nebo třeba handsfree.

Produktový leták zde a informace o TRUCK navigacích zde.

 

Alternativní produkty

Pro kamiony - nástupce 5150 - TomTom PRO 5250 TRUCK

Pro kamiony - nástupce 5150 - TomTom PRO 5250 TRUCK

Dostupnost: Ukončena výroba

  • 6322 Kč 7650 Kč s DPH
  • 10990 Kč s DPH Sleva: 3340 Kč

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info