a

TRUCK mapa Evropa 1Y pro vaši navigaci

TRUCK mapa Evropa 1Y pro vaši navigaci

TRUCK mapa Evropy do stávající navigace s aktualizací na 1 rok. Seznam kompatibilních navigací v detailu.

  • Cena: 3961 Kč
  • Cena: 4793 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: TomTom

Aktuální TRUCK mapa do Vaší stávající navigace. Nezáleží, jakou máte instalovanou stávající mapu, jedná se o aktualizaci na 1 rok, získáte tak za sebou až 4 nové mapy, které TomTom pravidelně vydává každé 3 měsíce.

Licence je vázána na typ a sériové číslo, které nám prosím zašlete v poznámce společně s objednávkou (sériové číslo a typ naleznete na štítku dole nebo vzdau na navigaci, např. PRO9100, LI1081K00310). Pokud nenaleznete typ, zašlete produktové číslo (např. 4KI0.002.00). Bez sériového čísla nelze objednávku vyřídit. Vzhledem k vázanosti licence na vaší navigaci je nutná platba předem (nelze na dobírku).

Velikost map 3GB. U navigací, které se aktualizují přes MyTomTom (např. řada PRO, ...) stáhnete mapu následně v rámci aktualizace do paměti přístroje. U ostatních navigací zašleme odkaz a postup, jak mapu instalovat - obvykle ji nahráváte na externí 4GB SD nebo micro SD kartu (dle typu přístroje). Pokud navigace neumí načíst 4GB SD, aktualizujte firmware. Pokud chcete mapu nahrát od nás, zašlete nám navigaci a mapu nahrajeme ZDARMA. Účtujeme pouze případnou SD kartu (můžete poslat svoji společně s navigací) a poštovné.

Vyřízení licence trvá obvykle 5 pracovních dnů.

Kompatibilní navigace:

- GO520, GO530, GO720, GO730, GO920, GO930,
- GO7000, GO9000
- PRO7100, PRO7150, PRO9100, PRO9150

Pokrývá celou Evropu

Přístroj můžete používat bez obav po celé Evropě. Obsahuje speciální algoritmy pro výpočet trasy respektující odlišné požadavky u osobních a nákladních vozidel.
Navigace obsahuje podrobné mapy pro státy Andora, Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Monako, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko (vč. Kanárských ostrovů), Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Spojené království (včetně ostrovů La Manche), částečné pokrytí pro Bulharsko, Chorvatsko, Lotyšsko, Rumunsko, Turecko, Ukrajina, Ruská federace a hlavní tahy ve státech Albánie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Makedonie, Moldavsko, Černá hora, Srbsko.

Požadavky pro kamionovou dopravu obsahují Andora, Rakousko, Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko,
Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Malto, Monako, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Španělsko, Švýcarsko, Turecko, Spojené království, Vatikán.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info